Skip to content Skip to footer
OFERTA MDBIT.pl

WESELA

Jeśli szukasz doświadczonego Dj-a i Wodzireja na wesele, czy poprawiny to zapraszam do skorzystania z mojej oferty.


Gram wyłącznie znane przeboje co daje gwarancję, że usłyszysz to co lubisz! Nie mam sztywno ustalonego repertuaru – muzyka jest przeze mnie przygotowana po indywidualnej rozmowie z każdą Parą Młodą, więc zawsze dostosowana jest do Waszych preferencji. W każdym momencie Goście mogą poprosić mnie o ulubiony utwór i zadedykować go wybranej osobie. Nie robię długich przerw, wszystkie są omówione z Parą Młodą. Podczas posiłków zawsze sączy się odpowiednia nastrojowa muzyka. Przywiązuję również dużą wagę do scenerii wesela, zapewniając właściwe oświetlenie podczas ważnych chwil Waszej uroczystości.

Zapewniam szereg atrakcji, poprzez organizowanie wspólnych animacji tanecznych, w których biorę udział oraz integrujących zabaw na poziomie. Nietuzinkowe elementy zabawy dostosowane są indywidualnie do Waszych wymagań. Zawsze wchodzę w interakcję z gośćmi. Zabawiając wszystkich dbam jednocześnie o właściwy przebieg ustalonego i spersonalizowanego scenariusza wesela. Na naszym pierwszym spotkaniu będę chciał dowiedzieć się jak najwięcej o Was samych i Waszych gustach, po to, by pomóc Wam w doborze odpowiedniego scenariusza. Jestem do Waszej dyspozycji i zapraszam do rezerwacji terminów.


Zapewnię wyśmienitą atmosferę i fantastyczną zabawę do białego rana. Bądźcie przygotowani na moc atrakcji!!!

CZYM WYRÓŻNIA SIĘ MOJA OFERTA

Perfekcyjne przygotowanie techniczne każdej uroczystości
Merytoryczne przygotowanie przebiegu imprezy
Miła aparycja, młodość i zapał = świetna zabawa

Jaki repertuar proponuję?

Utwory pochodzące jedynie z legalnego źródła, Lata 60-te,70-te, 80-te, 90-te, złota era disco, latino, reggae, najlepsze polskie i zagraniczne przeboje i disco polo + biesiada

Zachęcam do kontaktu telefonicznego, odpowiem na wszystkie Twoje pytania. Możemy się również umówić na spotkanie, na którym przedstawię Ci dokładnie całą ofertę.

WESELE Z MDBIT.pl

GALERIA

MDbit.pl © 2024. All Rights Reserved.