Skip to content Skip to footer
MDBIT.pl

O MNIE

Certyfikaty

Muzyka towarzyszy mi odkąd sięgam pamięcią. Nigdy nie fascynowałem się jednym, szczególnym rodzajem, bo nie chciałem się zamykać na to, co muzyka oferuje. Świadomość muzyczna zaczęła we mnie kiełkować na początku 90. Pamiętam, że pierwszą kasetą, którą kupiłem, był album DJ BOBO. Wspaniałe lata 90. były niezwykłe pod kątem muzyki, powstawania boysbandów i miksowania. To wtedy poczułem, że muzyka jest moją prawdziwą pasją.

Pasję tę rozwijałem na wielu polach. Oprócz pierwszych miksów w programach komputerowych, zacząłem grać na saksofonie tenorowym, a w tak zwanym międzyczasie uczyłem się tańczyć break dance. 

Lata mijały, rozwijałem się muzycznie i sprzętowo, a kiedy zagrałem pierwszą dyskotekę czułem, że połączenie pasji z pracą daje mi ogromną radość z tego, co robię.

Od tamtego czasu niezmiennie czuję ogromną radość z możliwości dawania energii ludziom na parkiecie. Taniec, który ćwiczyłem przez 10 lat, pozwolił mi na swobodne prowadzenie układów tanecznych za pomocą muzyki, którą grałem. To ogromne doświadczenie, które ma wielki wpływ na to, jak prowadzę imprezy. 

Po wielu latach doświadczeń i zagrania wielu przeróżnych imprez, mniejszych lub większych, mogę z czystym sumieniem napisać, że są one prowadzone na wysokim poziomie.

Wiem, że daję ludziom jeszcze więcej radości i energii oraz niezapomnianych wspomnień na lata. Każdy powracający Klient tylko to potwierdza.

P.S. O saksofonie też nie zapomniałem. Niebawem zobaczycie go na imprezach.

MDbit.pl © 2024. All Rights Reserved.